Аферист видурив у жінки гроші, видаючи себе за російського космонавта

В Японії невідомий чоловік познайомився в Instagram з 65-річною жінкою. Аферист стверджував, що він — російський космонавт, який закоханий у неї, але потребує грошей на посадку. Після отримання коштів він зник.

Аферист казав японці, що вні — російський космонавт
Справжній російський космонавт. Джерело: i.insider.com

«Закоханий космонавт»

Японська газета «Йоміурі Сімбун» повідомила про випадок «космічного» шахрайства, який стався цього літа. У червні невідомий чоловік вийшов на зв’язок із 65-річною жінкою, ім’я якої не називається в Instagram.

Він представився російським космонавтом, який в цей момент перебуває на борту Міжнародної космічної станції та має дуже обмежений доступ до Інтернету. Свої розповіді він супроводжував випадковими світлинами космосу.

«Космонавт» розповідав жінці про те, що він дуже її кохає, хоче розпочати нове життя в Японії та, звичайно ж, одружиться з нею, щойно ступить на землю. Але для цього йому потрібні гроші на ракету та оплату посадки в Японії.

Аферист

Зрештою, жінка повірила своєму новому знайомому і в період з 19 серпня по 5 вересня здійснила кілька переказів на вказаний «космонавтом» рахунок на суму 4,4 млн єн, що складає приблизно 30 тис. доларів США.

Однак після цього чоловік продовжив просити у неї гроші, й жінка, нарешті, запідозрила, що він — аферист, та звернулася до поліції. Одразу було розпочате розслідування за фактом шахрайства, але чоловік зник.

Останнім часом у Японії спостерігається ціла навала аферистів, що вдають із себе закоханих. Цей випадок вирізняється серед них тільки екзотичною історією злочинця, який зміг навіть дуже неромантичних російських космонавтів приплести до своїх побрехеньок.

За матеріалами www.vice.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine