З’явилися супутникові знімки знищеного командного пункту росіян у Криму

Супутник компанії Planet Labs побачив на території окупованого Криму знищений командний пункт російської армії. 20 вересня по ньому завдали удару ЗСУ. Повідомляється, що це був 744-й Центр зв’язку командування ЧФ РФ.

Знищений командний пункт у Криму
Знищений командний пункт у Криму. Джерело: Схеми

Результати влучань ЗСУ по об’єктах у Криму

Супутники компанії Planet Labs продовжують відстежувати, як Збройні сили України завдають ударів по території окупованого Криму. Нещодавно вони показували знищені у доках великий десантний корабель «Мінськ» та підводний човен «Ростов-на-Дону». Потім було те, що залишилося від позиції комплексу ППО С-400.

Нині ж на світлини потрапив командний пункт поблизу селища Верхньосадове, що розташоване неподалік Севастополя. Напередодні повідомлялося, що ЗСУ завдали по ньому удару.

Окупаційні адміністрації Севастополя 20 вересня повідомляли, що у Верхньосадовому та Качі сили російської ППО нібито збили безпілотники, після чого почалася пожежа. Пізніше підконтрольний РФ глава окупаційної влади міста Михайло Развожаєв заявив про відбиття ракетної атаки. У ГУР МО України, коментуючи повідомлення про вибухи, заявили, що продовжується планова робота по військових об’єктах на півострові.

Командний центр 22 серпня
Командний центр 22 серпня. Джерело: Схеми

Командний пункт на знімках

Згідно з інформацією проєкту «Радіо Свобода» «Схеми», саме в цьому місці розташований 744-й Центр зв’язку командування ЧФ РФ. Знімок, який датується 22 серпня цього року, показує кілька будівель, які розташовані в цьому місці.

Нова світлина, отримана сьогодні вранці, демонструє, що принаймні одна будівля дуже сильно пошкоджена. У неї частково відсутній дах і видно, що стіни також зруйновані. Скільки при цьому було знищено окупантів, лишається невідомим.

Тим часом ЗСУ повідомляють про те, що в ніч на 21 вересня відбувся удар по аеродрому Саки та було знищено низку ворожих літаків. Тож цілком можливо, що невдовзі з’являться нові цікаві фото з супутників.

За матеріалами t.me/cxemu/3654.

Тільки найцікавіші новини та факти в нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine