У США стартував Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. У ньому беруть участь команди з 17 країн, зокрема й українська збірна.
Чемпіонат світу буде проходити з 2 по 7 липня. Змагання проводяться в Apache Pass Event Centre, приватному аеропорту, розташованому в місті Остін (штат Техас). Місце було ретельно вибрано саме так, щоб дотриматись норм безпеки, забезпечити комфорт для учасників змагання та надати їм можливість для обміну досвідом.
Загалом у Чемпіонаті беруть участь понад 200 учасників із 17 країн. Вони змагаються за перемогу в дев’яти різних категоріях.
Для збірної нашої країни підготовка до цього Чемпіонату, яка тривала два роки, видалася вкрай складною — через перебої з електроенергією взимку та технічні нюанси змагань. Наприклад, організатори змінили клас двигунів, на яких змагатимуться спортсмени. За словами тренера Дениса Приданнікова, через це їм довелося переробляти моделі. При цьому, в умовах воєнного стану, українські ракетомоделісти не могли провести їхні випробування.
Але попри всі складнощі, наші спортсмени зробили все можливе для підготовки до Чемпіонату. І перші досягнення наочно демонструють результат їхніх старань. Так, Денис Мозок виборов перше місце серед юніорів у класі моделей із ракетним прискорювачем S 4 A, а команда юнаків стала другою в командному заліку.
Редакція The Universe Space Tech вітає збірну України з першими перемогами та бажає їй нових успіхів.
Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!
Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine