Завершене встановлення наукових інструментів на зонд Lucy

Фахівці компанії Lockheed Martin завершили встановлення наукових інструментів на зонд Lucy. Це дає можливість розпочати тести, спрямовані на те, щоб упевнитися в здатності апарата тривалий час витримувати умови польоту в міжпланетному просторі.

Інструмент L’Ralph. Джерело: NASA/GSFC/Barbara Lambert/Desiree Stover

Останнім установленим інструментом був візуалізатор L’Ralph, призначений для отримання кольорових зображень та інфрачервоних спектрів поверхні космічних тіл. Це найскладніший науковий інструмент місії. Його виготовлення серйозно затрималося через пандемію COVID-19. Але в підсумку співробітникам Космічного центру, які відповідали за створення приладу, вдалося не допустити зриву графіка та змонтувати пристрій у потрібний час.

Космос для кожного

Магазин від Universe Space Tech

Журнал №3 (178) 2020

До товару

Запуск Lucy запланований на 16 жовтня 2021 року. Зонд призначений для вивчення юпітерианських троянців. Так астрономи називають дві великі групи астероїдів, які постійно розташовані в безпосередній близькості від точок Лагранжа L₄ та L₅ системи «Сонце-Юпітер». Завдяки іонному двигуну космічний апарат зможе відвідати відразу кілька цілей.

Підсумковий дизайн апарата Lucy. Джерело: SwRI

На шляху до точки L₄ автоматичний розвідник здійснить проліт об’єкта Дональдйохансон (52246 Donaldjohanson), що знаходиться в Головному астероїдному поясі. Ця подія має відбутися 20 квітня 2025 року. Через два роки апарат досягне околиць точки L₄. 12 серпня 2027 року він відвідає подвійний астероїд Еврібат (3548 Eurybates), 15 вересня 2027 року — Полімелу (15094 Polymele), 18 квітня 2028 року — Левк (11351 Leucus), 11 листопада 2028 року — Орус (21900 Orus).

Після вивчення цих об’єктів Lucy повернеться до Землі та використає її гравітацію для здійснення маневру, який направить його до точки L₅. 2 березня 2033 року автоматичний розвідник зблизиться з подвійним астероїдом Патрокл (617 Patroclus). Отже, за час своєї 12-річної космічної подорожі він вивчить щонайменше вісім малих тіл Сонячної системи, що стане новим рекордом.

За матеріалами https://www.nasa.gov

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів