Друга висадка на Місяці Intuitive Machines: недоліки Odysseus були виправлені

Intuitive Machines готує наступну місію на Місяць, яку запланувала на цей рік. Компанія повідомила, що зробила висновки з невдалої посадки космічного апарата Odysseus на Місяці під час місії IM-1, тому внесла корективи в конструкцію модуля для посадки на Місяці. Втім, невдала посадка дозволила випробувати основні компоненти: двигун та підсистеми посадкового модуля.

Intuitive Machines
Космічний апарат Odysseus місії IM-1. Фото: Intuitive Machines

Під час другої місії приватна космічна компанія випробує спусковий апарат під назвою Nova-C. Мета другої місії полягатиме в доставленні корисного навантаження NASA, яке буде використовуватися для пошуку водяного льоду на південному полюсі Місяця біля кратера Шеклтон. Вважається, що в цьому місці є величезні поклади льоду, адже його ознаки помітив космічний апарат Lunar Orbiter. У разі його виявлення лід можна буде переробити на воду або на паливо для ракет.

На Nova-C також буде вдосконалена система перемикання лазерних далекомірів навігації. Головною помилкою місії IM-1 було те, що інженери забули увімкнути фізичний перемикач лазерних далекомірів, коли апарат ще був на Землі.

Odysseus
Odysseus на Місяці. Ілюстрація: Intuitive Machines

Intuitive Machines завершила четвертий квартал 2023 року з прибутком 30,6 млн доларів і залишком грошових коштів лише 4,5 млн доларів. Станом на 1 березня 2024 року баланс грошових коштів компанії збільшився майже до 55 млн доларів.

2024 рік стане вирішальним для компанії, адже Intuitive Machines очікує на плідну співпрацю з NASA, яка може бути дуже прибутковою.

Раніше ми повідомляли про те, що Odysseus не пережив холодну ніч.

За матеріалами techcrunch.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine