У мережі з’явився справжній трейлер фільму «Чужий: Ромул»

У мережі з’явився трейлер фантастичного фільму «Чужий: Ромул». На відміну від багатьох попередніх відео, цього разу він цілком офіційний. Схоже, у серпні 2024-го нам покажуть, що таке справжній жах у космосі.

Кадр із трейлеру «Чужий: Ромул»

Новий трейлер «Чужого»

20 березня 2024 року на сервісі Youtube з’явився трейлер фантастичного фільму Фредеріко Альвареса «Чужий: Ромул». На відміну від відео, опублікованого у січні, цього разу він вийшов на офіційному акаунті компанії «20 століття», тож зараз не доводиться сумніватися в тому, що це — не творчість фанатів.

У трейлері показано саме те, що глядачі й очікують від фільму: корабель, що летить через далекий і страшний простір, кріокапсули, заплямовані кров’ю, напівтемні коридори та астронавти, що крадуться ними зі зброєю. Показали й самих чужих: як личинок, що намагаються вхопити людину за обличчя, та дорослих особин, що полюють на людей.

Яким буде сюжет, сказати важко. Проте, судячи з усього, на нас традиційно чекає фільм жахів у космосі. Цілком можливо, що нічого оригінального там не буде. Прем’єра призначена на 16 серпня 2024 року.

Чим особливий цей фільм

«Чужий: Ромул» має стати новою сторінкою у франшизі про ксеноморфів. Колись, понад 40 років тому, режисер Рідлі Скотт вирішив зняти фантастичний фільм про космічний корабель, на борт якого потрапляє позаземна істота, яка усіх вбиває. Стрічка не замислювалася як щось велике, але виявилася надзвичайно популярною.

Фільм достатньо швидко став культовим, зокрема і завдяки своїм неймовірним декораціям та образу чужого. Чимало сцен з нього стали кліше фантастичного жанру. В наступні 20 років він отримав три продовження.

Проте, за великим рахунком, тема здавалася вичерпаною. Зубаті інопланетяни вже нікого не дивували. У 2000-х «Чужого» з сумнівним успіхом намагалися об’єднати з іншою відомою франшизою — «Хижаком». Вийшло два фільми про протистояння космічних істот, для яких люди — жертви.

У 2010-х Рідлі Скотт вирішив зняти приквел «Чужого», який з часом трансформувався у майже самостійну стрічку «Прометей». Згодом він отримав продовження, яке вийшло 2017 року. Відтоді фанати наукової фантастики гадають, що ж буде далі. За словами Скотта, з 2019-го він працює над третім фільмом за «Прометеєм», а згодом з’явилася назва «Чужий: Ромул». Що там буде насправді, побачимо у серпні.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine