Ursa Space надасть EOSDA аналітичні послуги для підтримки місій в Україні

Лідер у галузі геопросторової аналітики Ursa Space оголосив про укладання угоди з EOS Data Analytics (EOSDA). Компанія надаватиме аналітичні послуги для підтримки місій в Україні.

Точні супутникові дані та їх аналітика, виявилися критично важливими для надання підтримки Україні у забезпеченні її суверенітету, захисту та подальшого відновлення. Нещодавно укладена угода дозволить Ursa Space надавати аналітичні послуги EOSDA для підтримки місій в Україні. Унікальний сервіс, побудований на базі послуг Ursa та можливостей EOSDA, надасть можливість надавати цінні дані по всій країні.

Платформа Ursa Space максимально ефективно поєднує супутникові дані та аналітичні сервіси з метою оперативно надавати клієнтам інформацію, коли це необхідно. Компанія EOSDA, експерти якої в галузі аналітики геопросторових даних знаходяться в Україні, створила багатофункціональну аналітичну інфраструктуру на базі власних технологій моніторингу посівів, які підтримують державний сектор та комерційні підприємства по всьому світу.

За словами президента Ursa Space Ніколь Робінсон, глобальні супутникові знімки та аналітика Ursa разом з унікальною експертизою EOSDA дозволять забезпечити безпрецедентний рівень інформованості та даних на суші та на морі.

Зі свого боку генеральний директор EOSDA Артем Анісімов зазначив, що:

Комплексне розуміння стану життєво важливих об’єктів інфраструктури, таких як джерела енергії, дороги, сільське господарство та інші, вийшло на новий рівень завдяки даним, наданим Ursa та EOS Data Analytics. Наші спільні зусилля відіграють важливу роль у підтримці державного сектору та бізнесу за допомогою геопросторових даних.

Додамо, що недавно EOSDA також укладала угоду з компанією GEOSAT — європейським супутниковим оператором у сфері спостереження за Землею. Воно забезпечить надання зображень та послуг геологорозвідки в Україні та інших країнах світу, що дозволить підвищити цінність таких галузей ринку, як сільське господарство, лісове господарство та освоєння природних ресурсів. Крім того, вже через три місяці має відбутися запуск EOS SAT-1 — першого із семи супутників сузір’я апаратів, які будуть створені EOSDA , що використовують технології дистанційного зондування для аграрних цілей.

Про компанію Ursa Space

Ursa Space Systems — це компанія, яка надає послуги супутникової аналітики, використовуючи найбільшу у світі, найпрогресивнішу мережу комерційних супутників та передові можливості об’єднання даних для отримання інформації про фізичні зміни на Землі. Основна увага приділяється автоматизованому виявленню змін з численних комерційних джерел, усуваючи проблеми, пов’язані з пошуком радарних знімків із синтезованою апертурою (SAR) та аналізом змін. Послуги компанії за підпискою та під запит дозволяють клієнтам отримувати доступ до супутникових знімків та аналітичних даних без географічних, політичних чи погодних обмежень.

За матеріалами https://eos.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!
Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine