Українка перемогла у міжнародному конкурсі космічних малюнків

П’ятнадцятирічна українка Вікторія здобула перемогу у дванадцятому щорічному міжнародному мистецькому конкурсі для дітей, школярів та студентів, який організувала некомерційна організація Space Foundation за підтримки фонду Noosphere Venture Partners.

Малюнок Вікторії зі Львова, який виграв нагороду за художні досягнення

Участь у конкурсі мали змогу взяти діти, учні та студенти віком від 3 до 18 років зі всього світу. Цьогоріч учасники конкурсу створювали оригінальні твори мистецтва на тему «Жити, працювати та грати на Місяці”. Організатори конкурсу отримали 6000 заявок із 82 країн.

Міжнародне журі, у складі якого був і підприємець та меценат родом із Запоріжжя Макс Поляков, обрало 25 переможців: по три переможці у кожній з восьми вікових категорій та окрема нагорода Space Foundation Achievement Award. Саме нагороду за мистецьке досягнення отримала Вікторія.

Космос для кожного

Магазин від Universe Space Tech

Журнал №3 (178) 2020

До товару

Noosphere вже 4 роки підтримує Міжнародний конкурс мистецтв, який організовує Space Foundation. Завдяки такій підтримці Space Foundation створює можливість для дітей, школярів та студентів досліджувати космос через мистецьке осмислення і таким чином розвивати до нього інтерес молодого покоління.

“Космос – це майбутнє людства. Космос також є вічним джерелом натхнення та допитливості,” – зазначив Макс Поляков, засновник і керуючий партнер Noosphere Ventures. “Для мене велика честь допомагати розвивати інтерес нового покоління до дослідження космосу та дати їм можливість намалювати картину можливого життя на Місяці. Від імені Noosphere вітаю всіх переможців, а особливо радий відзначити успіх Вікторії з України, переможниці у номінації Achievement Award”.

Роботи переможців цьогорічного конкурсу можна побачити в галереї вебсайту International Student Art Contest, а всі представлені роботи можна переглянути тут. В нагороду за їх талант переможці отримають автограф космонавта, сертифікат, та набір для мистецтва. Крім цього, роботи переможців прикрашатимуть штаб-квартиру Space Foundation і Discovery Center.

Про Noosphere Venture Partners LP

Noosphere Venture Partners LP, заснована доктором Максом Поляковим, є міжнародною компанією з управління активами, яка займається перетворенням компаній зі значним потенціалом у безсумнівних лідерів ринку. Місія компанії полягає в тому, щоб змінити ландшафт цифрової економіки. Noosphere інвестує в проєкти по всьому світу, в першу чергу у ті, які займаються розробкою космічних технологій, Інтернет-рішень, а також рекламних та маркетингових технологій. Дізнатися більше: noosphereventures.com.

Про Space Foundation

Space Foundation — це неприбуткова організація, заснована у 1983 році, яка пропонує доступ до інформації, освіти та співпраці для дослідження космосу та напрямку космос-Земля, які визначають глобальну космічну екосистему. В межах моделі партнерства, Space Foundation керує трьома підрозділами, які об’єднують весь спектр зацікавлених сторін — бізнес, уряд, освіту та місцеві спільноти — завдяки підтримці корпоративних членів, спонсорству, збору коштів та грантам. Symposium 365 є головним джерелом для медіа та подій, включно з Space Symposium та The Space Report. Центр інновацій та освіти – це платформа для навчання протягом усього життя. Global Alliance сприяє співпраці в усьому світі. Відвідайте Space Foundation на www.spacefoundation.org та підписуйтесь на LinkedIn, Facebook, Instagram, Twitter та YouTube.

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів