The Universe Space Tech запустив англомовну версію сайту

Друзі! Команда The Universe Space Tech рада повідомити, що тепер наші публікації доступні англійською мовою.

Запуск англомовної версії сайту — новий етап розвитку видання UST, якому передувала українська версія, а також оновлення дизайну сайту. Крім цього, пів року тому ми запустили сторінку в Instagram, яка стає все більш популярною. Одночасно ми суттєво наростили аудиторії у Facebook та Telegram, впровадили нові формати контенту. Також незабаром можна буде читати нас і в Twitter.

Нинішній запуск англомовної версії — ще один крок назустріч багатьом нашим читачам, які звикли отримувати інформацію англійською. Також завдяки новій мовній версії сподіваємося розширити коло підписників як в Україні, так і за її межами. Адже ми створюємо ексклюзивний освітній, розважальний та інформаційний контент про космос та пов’язані з ним технології, який може бути максимально доступним кожному. Водночас важливою метою ми вважаємо всесвітню популяризацію українського внеску в розвиток космічних технологій минулих десятиліть, нині та в майбутньому.

«Коли наша команда обговорювала, навіщо нам потрібна англомовна версія, ми визначили для себе мету — розповісти світові про Україну. Нам важливо, щоб усі дізналися про величезний внесок наших учених в аерокосмічні розробки та про той потенціал, який має Україна у цій галузі», — говорить головна редакторка Оксана Кудас.

Ми продовжимо писати для вас цікаві актуальні новини та статті, готувати аналітику, створювати інфографіку. Тренди аерокосмічної індустрії, світлини далеких галактик, супутникові знімки України, зокрема місць бойових дій та знищеної російської техніки — все це ви можете знайти на нашому сайті та сторінках у соцмережах.

Віримо у перемогу України, продовжуємо працювати та розвиватися. Залишайтеся з нами та діліться  нашим контентом!

Про The Universe Space Tech

The Universe Space Tech — науково-популярне видання про космос, астрономію, інновації та технології в аерокосмічній сфері, засноване 2003 року. Його офіційним партнером є ГО «Асоціація Ноосфера», започаткована бізнесменом Максом Поляковим.

Про Макса Полякова

Доктор Макс Поляков — міжнародний підприємець у сферах космічних технологій та ІТ, інвестор, економіст та меценат, засновник та керуючий партнер Noosphere Ventures.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!
Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine