Супутники показали «світову столицю яловичини»

Наведене зображення чимось нагадує картину художника-абстракціоніста. Але насправді перед нами супутникова світлина, зроблена одним з апаратів проєкту Sentinel-2. На ній зображене техаське місто Герефорд (нижня частина знімка) та його околиці.

Околиці міста Герефорд. Джерело: ESA

Герефорд часто називають «світовою столицею яловичини» через велику кількість великої рогатої худоби. Також цей регіон славиться своїм сільським господарством. Тут вирощують безліч різних культур, включаючи кукурудзу, пшеницю, сою та цибулю.

Характерні кола на знімку Sentinel-2 це іригаційні системи з круговим зрошенням. Їхнє обладнання обертається навколо центрального стрижня, а посіви поливаються за допомогою розбризкувачів. Цей тип зрошення допомагає фермерам керувати поливом, а також заощаджувати джерела води. Відтінки червоного, жовтого та зеленого відображають зміни у рості рослинності на початку сільськогосподарського сезону. Чорні ділянки вказують на дуже низький рівень рослинного покриву, а білі на високий.

У правому нижньому куті можна побачити шосе №60. Це одна з основних американських автомагістралей. Шосе, протяжність якого становить 4200 км, перетинає практично всю країну від південного заходу Аризони до Атлантичного узбережжя.

Нагадаємо, що раніше ми публікували статтю про те, як супутникові дані використовуються у сільському господарстві.

За матеріалами https://www.esa.int

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine