Starlink забезпечить безперебійну роботу ПриватБанку

ПриватБанк повідомляє, що зміг отримати від Ілона Маска термінали Starlink. Це забезпечить надійну роботу систем.

«Тарілка» Starlink
«Тарілка» Starlink. Джерело: SpaceX

Starlink забезпечить роботу ПриватБанку

ПриватБанк розмістив на своїй сторінці інформацію, що з метою забезпечення роботи системи запросив допомогу в компанії SpaceX і отримав її. Йдеться про обладнання для супутникового інтернету Starlink.

ПриватБанк повідомляє, що його менеджери провели перемовини з Ілоном Маском та Шерон Іскі, й вони надали установі необхідне обладнання. Термінали та антени вже в Україні та проходять налаштування. Також банк повідомляє, що розподілив усі свої основні ресурси по різних областях України, щоб запобігти їхньому перехопленню.

Як Ілон Маск допомагає Україні

Від самого початку війни голова SpaceX Ілон Маск підтримує Україну. При цьому робить це не тільки на словах. Його компанія вже відправила кілька партій комплектів обладнання. Вони забезпечують постійний зв’язок із величезним супутниковим угрупуванням, що на орбіті.

Сам Маск та американські військові дуже задоволені роботою Starlink в Україні. Відомо, що росіяни постійно намагаються глушити роботу цих пристроїв, але їм це не дуже вдається. Тож цілком логічно, що усі найважливіші комп’ютерні мережі, включно з банківськими, намагаються перейти саме на цей тип з’єднання.

За матеріалами Рrivatbank.ua

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine