Сонячний парк Тенгер сфотографували з космосу

Пара представлених знімків була зроблена супутником Landsat 8 з інтервалом у п’ять років. Зображення демонструють процес розширення сонячного парку Тенгер, розташований у Нінся-Хуейському автономному районі на заході Китаю.

Сонячний парк Тенгер розпочав роботу у 2011 р. Тоді електростанція виробляла 50 МВт енергії. З того часу він суттєво розширився. Зараз його сонячні батареї займають територію 43 км², що перевищує площу Макао. Станом на 2018 р. Тенгер виробляв 1547 МВт енергії, бувши найпотужнішою сонячною електростанцією на Землі.

Сподобався контент? Підписуйся на нашу спільноту і отримуй більше про космос Друковані журнали, події та спілкування у колі космічних ентузіастів Підписатися на спільноту

Завдяки подібним паркам Китай зараз займає впевнене перше місце з вироблення сонячної енергії з показником 176 ГВт (32% від загальносвітового обсягу). Друге місце – у ЄС (115 ГВт), третє – у США (62 ГВт).

Водночас варто відзначити, що китайські сонячні електростанції розташовані в пустельній західній частині країни, у той час, як переважна частина її населення сконцентрована на сході. Це створює ряд технічних проблем, пов’язаних із недостатньою пропускною спроможністю місцевих енергомереж. У результаті на електростанціях часто доводиться примусово знижувати вироблення. За деякими оцінками такі проблеми призводять до втрати до третини всієї китайської сонячної енергії.

За матеріалами: https://www.earthobservatory.nasa.gov

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів