Плоскоземельник здійснив політ на паровій ракеті

Американський інженер-самоучка Майкл Г’юз (Mike Hughes) запустив саморобну ракету на паровому двигуні для того, щоб з’ясувати, яку форму має Земля. Політ відбувся 24 березня. Ракета досягла висоти 571 м і приземлилася на парашутах. Посадка виявилася досить жорсткою. Після неї інженер заявив, що, крім болю в спині, загалом почувається нормально.

Основним джерелом заробітку Г’юза є водіння лімузина. В останні роки він захопився конструюванням саморобних ракет, які працюють на паровому двигуні. На початку 2014 року він здійснив перший пуск такої ракети, пролетівши на ній 419 м.

Сподобався контент? Підписуйся на нашу спільноту і отримуй більше про космос Друковані журнали, події та спілкування у колі космічних ентузіастів Підписатися на спільноту

Майкл Г’юз на тлі своєї ракети. Джерело: Mark Wilson @CrustySeaDog

Потім Г’юз спробував зібрати за допомогою краудфандингу кошти на нову ракету, але не надто в цьому досяг успіху. Тоді він заявив, ніби вірить у те, що Земля є пласкою, і почав нову кампанію зі збору коштів. Інженер пообіцяв використати політ для розкриття змови з приводу форми нашої планети і наніс на свою ракету символіку Товариства пласкої Землі. У результаті цих дій йому вдалося зібрати близько восьми тисяч доларів.

Пускова установка Г’юза являє собою модифікований «будинок на колесах», у задній частині якого встановлена спрямовувальна конструкція для пуску ракети. Сама ракета має довжину в кілька метрів і працює завдяки паровому двигуну, що видає пару під тиском близько 23 атмосфер. Яких висновків щодо форми Землі дійшов Г’юз після недавнього польоту, поки що не повідомляється.

За матеріалами https://nplus1.ru/news/2018/03/26/so-flat

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів