NASA завершила підготовку нової групи астронавтів

10 січня у Космічному центрі ім. Джонсона відбулася урочиста церемонія, присвячена завершенню підготовки 22-го набору астронавтів. До складу «випуску» увійшло тринадцять осіб — сім чоловіків та шість жінок. Одинадцять із них є співробітниками NASA, двоє — Канадської космічної агенції (CSA).

Одразу після зарахування до корпусу астронавтів претенденти на космічний політ офіційно обіймають посаду «кандидат в астронавти». Після успішного проходження дворічної підготовки вони позбавляються приставки «кандидат». Крім того, їм видаються срібні значки у вигляді зірки з трьома променями, що перетинають еліпс. Після завершення космічного польоту астронавт отримує право носити золотий значок.

Сподобався контент? Підписуйся на нашу спільноту і отримуй більше про космос Друковані журнали, події та спілкування у колі космічних ентузіастів Підписатися на спільноту

За традицією, кожен набір астронавтів отримує власне прізвисько. Так, перша група увійшла в історію як «Сімка Меркурія», четверта була прозвана «Вченими», сімнадцята – «Пінгвінами». Щодо нинішнього набору, то його назвали «Черепахами» (Turtles).

З початку нинішнього століття NASA проводить набори нових астронавтів у середньому один раз на 4-5 років. З урахуванням недавнього випуску зараз у штаті агентства зазначено 48 астронавтів.

За матеріалами https://www.nasa.gov

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів