NASA створила інтерактивну візуалізацію поверхні Kepler-186f

Kepler-186f це перша землеподібна екзопланета, виявлена в населеній зоні іншої зірки. Вона обертається навколо червоного карлика, розташованого на відстані близько 492 світлових років від Сонця. Радіус планети на 11% перевищує радіус Землі. Її маса може варіюватися в діапазоні від 0,32 земних (якщо вона повністю складається з води та льоду) до 3,77 земних (якщо вона повністю складається із заліза).

Орбіта Kepler-186f проходить на відстані приблизно 0,4 а. від зірки, що відповідає середній відстані між Сонцем та Меркурієм. За розрахунками, поверхня планети має освітленість 32% від земної. Це поміщає Kepler-186f на зовнішню межу заселеної зони. Якщо планета має досить щільну атмосферу, теоретично на її поверхні може існувати вода в рідкому вигляді.

Сподобався контент? Підписуйся на нашу спільноту і отримуй більше про космос Друковані журнали, події та спілкування у колі космічних ентузіастів Підписатися на спільноту

На жаль, сучасні телескопи поки що не можуть вивчити атмосферу Kepler-186f. Тому всі припущення про її фізичні умови є спекулятивними. Однак, ми можемо уявити, який вид відкрився б з поверхні Kepler-186f завдяки інтерактивній візуалізації, створеній фахівцями NASA. Вона має два режими: якщо планета має атмосферу і якщо її немає.

Крім Kepler-186f, на сайті NASA також доступні візуалізації поверхні двох інших екзопланет. Перша дозволяє уявити, що побачив би спостерігач, що знаходиться на поверхні гіпотетичного супутника газового гіганта Kepler-16b, що обертається навколо пари зірок.

Друга візуалізація дозволяє нам відправитися в систему TRAPPIST-1 і уявити, який дивовижний вигляд міг би відкритися з поверхні однієї з семи кам’яних екзопланет. Також на сайті можна завантажити туристичні постери цих та деяких інших світів у інших зірок.

За матеріалами: https://www.jpl.nasa.gov

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів