Kepler-186f це перша землеподібна екзопланета, виявлена в населеній зоні іншої зірки. Вона обертається навколо червоного карлика, розташованого на відстані близько 492 світлових років від Сонця. Радіус планети на 11% перевищує радіус Землі. Її маса може варіюватися в діапазоні від 0,32 земних (якщо вона повністю складається з води та льоду) до 3,77 земних (якщо вона повністю складається із заліза).
Орбіта Kepler-186f проходить на відстані приблизно 0,4 а. від зірки, що відповідає середній відстані між Сонцем та Меркурієм. За розрахунками, поверхня планети має освітленість 32% від земної. Це поміщає Kepler-186f на зовнішню межу заселеної зони. Якщо планета має досить щільну атмосферу, теоретично на її поверхні може існувати вода в рідкому вигляді.

На жаль, сучасні телескопи поки що не можуть вивчити атмосферу Kepler-186f. Тому всі припущення про її фізичні умови є спекулятивними. Однак, ми можемо уявити, який вид відкрився б з поверхні Kepler-186f завдяки інтерактивній візуалізації, створеній фахівцями NASA. Вона має два режими: якщо планета має атмосферу і якщо її немає.

Крім Kepler-186f, на сайті NASA також доступні візуалізації поверхні двох інших екзопланет. Перша дозволяє уявити, що побачив би спостерігач, що знаходиться на поверхні гіпотетичного супутника газового гіганта Kepler-16b, що обертається навколо пари зірок.
Друга візуалізація дозволяє нам відправитися в систему TRAPPIST-1 і уявити, який дивовижний вигляд міг би відкритися з поверхні однієї з семи кам’яних екзопланет. Також на сайті можна завантажити туристичні постери цих та деяких інших світів у інших зірок.
За матеріалами: https://www.jpl.nasa.gov