Космічні сили США створять свій Метавсесвіт

Представники Космічних сил США заявляють, що можуть створити власну версію віртуального всесвіту, відомого як Метаверс або Метавсесвіт. Він допоможе наземному персоналу краще орієнтуватися у місіях, які зараз виконуються.

Так уявляють цивільний Метавсесвіт
Так уявляють цивільний Метавсесвіт. Джерело: expatguideturkey.com

Метавсесвіт для військовослужбовців

10 лютого під час конференції Космічних сил США їхня представниця Ліза Коста заявила, що ця структура може створити версію Метаверсу для своїх службовців. Метаверс — це концепція віртуального середовища, яку зараз активно просуває засновник Фейсбуку Марк Цукерберг. Вона являтиме собою певну комбінацію тривимірної гри з соціальною мережею.

За оригінальним задумом, Метаверс має допомогти людям спілкуватися та обмінюватися інформацією у віртуальному середовищі, де можна змоделювати що завгодно. У Космічних силах хочуть реалізувати власний подібний проєкт. Він буде спрямований насамперед на наземний персонал, особливо на охоронців.

За даними Космічних військ, 86 відсотків їхнього персоналу у віці від 18 до 34 років ідентифікують себе як геймери. Це означає, що вони звикли до певної подачі інформації. А у сфері військового космосу доводиться працювати переважно з малозрозумілими документами. Новий військово-космічний Метавсесвіт дозволить службовцям не тільки ефективніше розв’язувати робочі питання, але і тренувати навички, корисні у їхній роботі.

Космос для кожного

Магазин від Universe Space Tech

Шкарпетки Космічна Капібара – Маленькі Капі

До товару

Чи зможе Метавсесвіт зробити службу цікавішою?

На перший погляд, може здатися, що Космічні сили США просто женуться за гайпом. Зрештою, досі ніхто не знає, чи виявиться ідея Метавсесвіту життєздатною, навіть у «цивільному варіанті». До неї є питання як з технічного боку, так і соціального.

Але Космічним військам США така система дійсно могла б бути корисною. Зрештою, для більшості персоналу вона не настільки цікава, як може здатися. Безпосередньо керуванням супутників і отриманням інформації з них займається небагато людей. Для решти ж служба там — це переважно охорона якогось поста чи робота зі звітами. У таких умовах зберегти відчуття важливості справи чи хоча б необхідні навички дуже важко.

За матеріалами spacenews.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів