Громадська організація пропонує безкоштовно полетіти в космос

Неприбуткова організація Space for Humanity пропонує усім охочим стати «громадським космонавтом». Переможці отримають можливість безкоштовно полетіти у космос на кораблі Blue Origin, Virgin Galactic або Space Perspective.

Вид на Землю з борту корабля Virgin Galactic
Вид на Землю з борту корабля Virgin Galactic. Джерело: Virgin Galactic

Космос для активістів

Організація під назвою Space for Humanity пропонує усім охочим полетіти у космос. Лідери цього об’єднання вважають, що погляд на Землю з орбіти може назавжди змінити сприйняття людини й подарувати їй перспективне бачення майбутнього.

Тому Space for Humanity вважають несправедливим обмеження цієї можливості. Її мають тільки військовослужбовці, вчені та багатії, які можуть купити собі квитки у космос. З 15 лютого організація пропонує усім стати «громадським астронавтом». Точніше — записатися на відбір у цю програму.

На думу організаторів, ця пропозиція має зацікавити насамперед активістів: борців із забрудненням довкілля, правозахисників, поборників за права ЛГБТК та інших небайдужих людей. Планується, що після проходження відбору переможці зможуть безкоштовно полетіти в космос. Для цього планують скористатися послугами одного з приватних космічних операторів: Blue Origin, Virgin Galactic або Space Perspective. Принаймні у Space for Humanity заявляють, що вже ведуть переговори з представниками цих фірм.

Як безкоштовно полетіти в космос

Щоб взяти участь, необхідно перейти за цим посиланням та заповнити анкету. На сайті організації також можна більше дізнатися про подробиці програми та її мету. Коли буде оголошено про завершення відбору, не повідомляється. Але, за заявами представників Space for Humanity, станеться це вже цього року.

Хоча Space for Humanity — американська організація, взяти участь у відборі зможуть не тільки громадяни США. Для цього необхідно володіти англійською мовою та відповідати ще кільком критеріям: вік понад 18 років, розуміння мети та місії організаторів і бажання позитивно вплинути на світ. Крім того, треба мати лідерські якості та комунікативні навички.

За матеріалами www.space.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine