Електромобілі Tesla підключатимуться до супутників Starlink

Ілон Маск оголосив, що інтернет-супутники Starlink другого покоління будуть містити стільникові антени для з’єднання із телефонами мобільних операторів на території США, та, можливо, інших країн. Після гучної заяви він відповів на запитання, чи працюватиме у такому разі супутникове з’єднання з електромобілями Tesla, які наразі підключаються до мережі 4G/LTE. Маск відповів «так».

Tesla
Starlink дозволить з’єднуватись із Tesla. Фото: Unsplash

Ілон Маск не вдавався до подробиць про принцип з’єднання мережі з супутником. Але заявив, що покриття Starlink від супутника до стільникового зв’язку зможе забезпечувати швидкість 2–4 Мбіт/с, яким користуються всі в зоні покриття. Нажаль, цього, ймовірно, буде недостатньо для повноцінного використання деяких функцій Premium Connectivity, як-от трансляція відео в прямому ефірі з бортових камер Tesla. Тим не менш, з’єднання, яке працює «усюди, де ви бачите небо», потенційно краще, ніж його повна відсутність.

Навіщо Tesla постійний зв’язок із інтернетом?

Усі Tesla можуть підключатись до мобільних мереж 4G/LTE –  це одна із стандартних функцій еклектромобілів для роботи вбудованої карти з навігацією. Власники моделей, які придбали їх до кінця червня 2018 року, мають у пакеті преміум-підключення без додаткової плати. Ці з’єднання доступні протягом усього терміну служби автомобіля, «за винятком модернізації необхідних для функцій або послуг, які постачаються для автомобіля додатково». Власники більш старих моделей можуть придбати до Tesla підписку Premium Connectivity, яка коштує 9,99 доларів на місяць або 99 доларів на рік.

Навігація електромобілів Tesla вимагає підключення до мереж 4G/LTE
Навігація електромобілів Tesla вимагає підключення до мереж 4G/LTE. Фото: Unsplash

Раніше Tesla тримали зв’язок у мережах 3G. Але згодом компанія повністю перейшла на 4G/LTE. Тому власники моделей, виготовлених до середини 2015 року без LTE-сумісного модему, додатково платили 200 доларів за оновлення, щоб залишатись на зв’язку.

Мережі 4G/LTE все ще розповсюджені не усюди. Тому з’єднання із Starlink зможе вирішити проблему та забезпечити постійний зв’язок електромобілів будь-де на Землі. Причому ця послуга буде входити у вартість придбаного авто на протязі 8 років.

Раніше ми повідомляли про те, як астрономи сфотографували Tesla Roadster Ілона Маска у космосі.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine

Пожежа на стартовому майданчику знищила ракету компанії ABL Space
Таємничі темні комети можуть бути джерелом походження води на Землі
Місяць повільно віддаляється від Землі й починає впливати на нас
Juno зробив дивовижне фото Юпітера
Новий квантовий комп’ютер встановив рекорд швидкості дії
Blue Origin демонструє технологію вертикальної посадки ракети New Glenn: відео
Космічне кільце: астрономи зазнімкували гіперсвітну галактику
Викрадення «Луни-2»: як ЦРУ дізналися секрети радянської космічної програми під носом у КДБ
Вчені виявили неподалік від Сонця неймовірно швидкий об’єкт
Галактика-конструктор: телескоп Hubble зазнімкував незвичайного сусіда Чумацького Шляху