Dragonfly підписала меморандум про співпрацю з Elecnor Deimos

Компанія Dragonfly Aerospace, виробник оптичних супутників, підписала меморандум про взаєморозуміння (memorandum of understanding (MOU)) з Elecnor Deimos — світовим лідером у галузі космічних технологій та обробки супутникових зображень.

Згідно з меморандумом, Dragonfly включить програмне забезпечення Insight4EO від Deimos до своєї нинішньої лінії наносупутникових камер, що значно спростить обробку зображень, які необхідні для операторів наносупутникових місій зі спостереження за Землею. Також це дозволить здійснювати більший огляд як для одного супутника, так і для групування в цілому.

Програмне забезпечення для обробки зображень Deimos Insight4EO буде працювати на модулі контролера нанокамери Dragonfly, який є загальним для всіх наносупутникових камер Dragonfly. Спільна розробка з Dragonfly Aerospace та Deimos Space спочатку буде реалізована на гіперспектральній камері Chameleon, а потім інтегрована у всі наносупутникові камери Dragonfly. Це вдосконалення значно покращить загальну продуктивність наносупутникових систем.

Варто зазначити, що в наносупутникові камери Dragonfly вже вбудовано 128 ГБ енергонезалежної пам’яті. Це дозволить клієнтам не встановлювати додатковий пристрій для зберігання даних. Програмне забезпечення Insight4EO від Deimos було розроблене для збільшення продуктивності місій спостереження за Землею.

«Використання рішення Insight4EO від Deimos для обробки даних на борту камер Dragonfly дозволить здійснювати аналітику зразу в космосі, без необхідності скидання даних на Землю. Це посилює конкретні позиції нашої продукції та дозволяє заощаджувати клієнтам під час створення місій за рахунок зниження обсягів даних, які завантажуються/зберігаються та обробляються на Землі. Також це відкриває нові можливості у створенні сервісів, наприклад, сервісу моніторингу та швидкого реагування, оскільки тепер камера сама може ухвалити рішення за лічені секунди та передати термінове повідомлення на Землю, а не години, як було раніше. Зараз ми готуємо першу демо місію з цим рішенням, яке має бути протестоване у космосі у 2022 році. Далі плануємо інтегрувати це рішення у всі портфоліо маленьких камер Dragonfly», — говорить Євген Яковлєв, Chief Business Officer Dragonfly.

«Insight4EO є результатом значних внутрішніх інвестицій та участі у європейських програмах досліджень та розробок для надання інноваційних операційних рішень для комерційних систем спостереження Землі. Партнерство з Dragonfly — це чудова можливість розширити наш ринок та зміцнити нашу роль провідного постачальника бортових інтелектуальних систем», — каже Ісмаель Лопес, генеральний директор Elecnor Deimos.

Нагадаємо, що створена Dragonfly Aerospace камера була встановлена ​​на апарат LICIACube, що входить до складу місії DART. Вона має сфотографувати зіткнення ударного зонда з астероїдом Діморф.

Довідка

Dragonfly Aerospace — південноафриканська компанія «нового космосу» з більш ніж 20-річним досвідом створення високопродуктивних оптичних корисних навантажень та супутникових платформ. Dragonfly Aerospace розробляє компактні високопродуктивні рішення для отримання даних з космосу. Підприємство розташоване у технопарку Стелленбош.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine