Blue Origin купує виробника бурового обладнання

Компанія Джефа Безоса купує Honeybee Robotics, що спеціалізується на виготовленні робототехніки. Ця фірма створила бурові установки та маніпулятори для марсоходів. Тепер Blue Origin отримає змогу вивчати ресурси у Сонячній системі.

Засновник Honeybee Robotics Стів Гореван, чию компанію купує  Blue Origin
Засновник Honeybee Robotics Стів Гореван, компанію якого купує Blue Origin. Джерело: Honeybee Robotics

Навіщо Безос купив Honeybee Robotics

25 січня Honeybee Robotics, відома своїми досягненнями у робототехніці, повідомила, що стане частиною Blue Origin. Її батьківську компанію Ensign-Bickford Industrie збирається купити Джефф Безос. Угоду підпишуть у середині лютого. Її подробиці не розголошуються.

Honeybee Robotics прославилася як партнер Національної аерокосмічної адміністрації США (NASA) у галузі розробки обладнання для буріння та відбору зразків. Зокрема, саме її механізми є частиною сучасних марсоходів. Компанію заснували 1983 року в Нью-Йорку. А з 1986 вона тісно співпрацює з NASA.

Крім космосу, продукція Honeybee Robotics використовується і в гірничій промисловості на Землі, в енергетичній галузі та в оборонній сфері. У 2017 році її купила Ensign-Bickford Industrie. А 2019-го компанію об’єднали з виробником космічних механізмів Avior Controls.

Blue Origin не змінить структуру

Представники Blue Origin заявляють, що фірма, яку вони купляють, так і залишиться відокремленим підрозділом. Вона продовжить займатися тим, чим займалася до того. Її клієнти не відчують жодних змін у постачанні обладнання. Разом із тим Джефф Безос багато говорить про перспективи використання обладнання компанії у майбутньому дослідженні космосу. Він впевнений, що застосування досвіду та виробничих потужностей Honeybee Robotics допоможе йому зробити новий крок в освоєнні Сонячної системи.

У самих компаніях майбутню угоду оцінюють позитивно. У Honeybee Robotics її розглядають як можливість взяти участь у нових цікавих космічних місіях. У Blue Origin наголошують, що вони поважають ім’я та досвід Honeybee Robotics. Усі впевнені, що разом зможуть зробити більше.

За матеріалами spacenews.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine

Випадкова знахідка підтвердила одну з давніх теорій раннього Всесвіту
Вчені відкрили землеподібну планету на відстані 55 світлових років від нас
Телескоп Chandra шукатиме життя біля найближчих до нас зір
Повернення Starliner на Землю затримується ще на чотири дні
Новий трюк для старого телескопа: Hubble відновив наукові спостереження
В уламку скелі знайшли матеріал із протопланетного диска часів формування Сонячної системи
Кожен із нас — центр Всесвіту: парадокс розширення космосу
Молоді зорі кружляють навколо чорної діри, наче рій бджіл
На краю стародавнього кратера: LRO зазнімкував місце посадки місії «Чан’е-6»
Астронавт відмовився виходити у відкритий космос через «незручний скафандр»