Американський астронавт відвідав місце тренування українських пілотів

Сенатор і колишній астронавт Марк Келлі відвідав авіабазу Морріс. Саме тут проходять підготовку для польотів на винищувачах F-16 українські пілоти.

F-16 на авіабазі Морріс
F-16 на авіабазі Морріс. Джерело: twitter.com/senmarkkelly

Марк Келлі прилетів до українських пілотів

Американський сенатор та колишній астронавт Марк Келлі опублікував 28 листопада у своєму твіттері пост, в якому розповів про відвідування авіабази Морріс, яка належить Національній гвардії США. Саме тут проводять підготовку пілотів українських Повітряних сил, які літатимуть на американських винищувачах.

Авіабаза Морріс розташована на території аеропорту Тусон (штат Аризона). Його використовують і цивільні, і військові літаки. Саме тут, як повідомлялося раніше, проходять підготовку українські пілоти, які на американських винищувачах F-16 боротимуться з російськими агресорами.

Келлі особливо підкреслив у своєму пості той факт, що на базі тренуються саме українські пілоти, які будуть боротися із вторгненням, яке розпочав путін. Крім того, він, як колишній військовий пілот, і сам був у захваті від можливості піднятися в небо на бойовому реактивному літаку.

Марк Келлі прилетів до українських пілотів
Марк Келлі прилетів до українських пілотів. Джерело: twitter.com/senmarkkelly

Брати Келлі та Україна

Марк Келлі став сенатором саме від Аризони, тож можна сказати, що українські пілоти тренуються в його «рідному» штаті. У тому, що він звертає на цей факт так багато уваги, немає нічого дивного. Адже від самого початку широкомасштабного вторгнення він неодноразово висловлювався на підтримку України.

При цьому він ще достатньо стриманий у своїх висловлюваннях та діях. Його брат-близнюк Скотт, який також є колишнім астронавтом, але не політиком, а художником, — більш відвертий. Він уже створював картину на підтримку України та відвідував Ірпінь, де на власні очі бачив, що таке «русскій мір».

Що стосується самого Келлі, то він, до того, як стати сенатором від Демократичної партії США, здійснив 4 польоти в космос. Усі чотири рази він побував на орбіті на борту шатлів і неодноразово відвідував МКС.

За матеріалами twitter.com/senmarkkelly

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine