Китайський апарат «Чан’е-6» успішно взяв пробу ґрунту зі зворотного боку Місяця і здійснив зліт. Найближчим часом він зістикується зі службовим модулем, що перебуває на навколомісячній орбіті, який потім попрямує до Землі.
«Чан’е-6» став лише другим в історії апаратом, який сів на зворотному боці Місяця. Це сталося 2 червня. Місцем його посадки став 500-кілометровий кратер Аполлон, який зі свого боку є частиною басейну Південний полюс — Ейткен — найбільшої підтвердженої ударної структури на Місяці.

Після здійснення посадки, «Чан’е-6» зробив панораму навколишньої місцевості, розгорнув китайський прапор і провів низку вимірювань за допомогою встановлених на нього наукових інструментів. Крім того, він випустив мікроровер, який зазнімкував посадкову платформу.

Але все ж, головним завданням «Чан’е-6» був збір проби місячного ґрунту. Ця операція пройшла успішно, що дало змогу розпочати наступний етап місії з повернення зібраних зразків на Землю.

4 червня злітний модуль «Чан’е-6» залишив зворотний бік Місяця й вийшов на навколомісячну орбіту. Момент його старту був записаний за допомогою камери на посадковій платформі. Найближчим часом злітний модуль «Чан’е-6» зістикується зі службовим модулем, що перебуває на орбіті, і передасть йому проби. Після цього останній візьме курс на Землю. Посадка капсули зі зразками запланована на 25 червня.