Зібрати космічну станцію на орбіті: стартували четверті Noosphere Space Games

Стартували четверті змагання з віртуального ракетомоделювання Noosphere Space Games. Middle edition. Учасники позмагаються за призовий фонд у 1200 доларів.

ГО «Асоціація Ноосфера» спільно з Федерацією ракетомодельного спорту України вже вчетверте організовують змагання з віртуального ракетомоделювання Noosphere Space Games. Попередні три турніри зібрали майже 2000 дітей та молоді з різних куточків України.  

Змагання індивідуальні й відбуватимуться у форматі онлайн. Учасники Noosphere Space Games, як і в попередніх змаганнях, працюватимуть над своїми проєктами у грі-симуляторі Kerbal Space Program, що відтворює умови реального космосу: від аеродинаміки до орбітальної фізики. Цього разу юні інженери мають запустити модульну космічну станцію та зібрати її на орбіті.  Окрім призового фонду в 1200 доларів, переможці можуть виграти технологічну подорож у Дніпро, під час якої познайомляться з фахівцями космічних компаній.

У тих, хто не знайомий з Kerbal Space Program, буде можливість долучитися до окремого заліку зі спрощеною місією та приємними подарунками. На учасників також чекає конкурс із конструювання супутників з особливими призами.  

Реєстрація розпочинається 15 травня і триватиме до 5 червня. Взяти участь можуть школярі й студенти віком до 18 років включно. Мінімальний вік не обмежений. Зареєструватися можна за посиланням.

Noosphere Space Games — одна з ініціатив ГО «Асоціація Ноосфера» та її співзасновника, міжнародного підприємця і мецената Макса Полякова, за допомогою яких організація прагне популяризувати науку та технології в Україні, розвивати STEM-освіту, і як результат — сприяти становленню українського технологічно-космічного кластера.

Довідково

Ракетомоделювання — поширена у всьому світі технічна дисципліна, що дозволяє навчитися виготовляти й запускати моделі ракет, враховуючи аеродинаміку, закони фізики та математики.

Про франшизу Kerbal Space Program

Kerbal Space Program розроблена студією Squad і опублікована Private Divison. Рання бета-версія гри випущена на ПК у 2011 році, а повноцінний реліз відбувся у квітні 2015 року. Продано понад 5 млн одиниць по всьому світу. Тайтл став широко популярним як у ЗМІ, так і серед споживачів, отримавши оцінку Metacritic 88 (оцінка Metacritic для ПК станом на 7 червня 2022 року) і «переважно позитивну» оцінку користувачів Steam (оцінка користувачів Steam станом на 7 червня 2022 року).

«Асоціація Ноосфера»  це громадська організація, що популяризує науку та сучасні технології серед молоді та створює сприятливі умови для розвитку інноваційного бізнес-середовища в Україні. Щорічно Noosphere реалізує понад 40 ініціатив. Наші ініціативи об’єднують науковців, інноваторів, підприємців, експертів, ентузіастів різних галузей у пасіонарне ком’юніті, де кожен може втілити власні ідеї та інноваційні проєкти у життя.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine

Місячну базу може захистити від уламків кам’яна стіна
Як виявити діпфейки: астрономи пропонують шукати відблиск зірок в очах
Космічний корабель Starliner розгледіли у телескоп під час стикування з МКС: фото
12 світлових років від Землі: James Webb зазнімкував екзопланету біля близької зорі
Наступний удар буде останнім: мікрометеороїд пробив корпус космічного телескопа вартістю 800 млн доларів
Китайський зонд знайшов воду на Місяці
Минула неділя виявилася найспекотнішим днем в історії Землі
Як від Землі до Місяця: астрофотограф зазнімкував величезний протуберанець
Зображення від українського аматора стало фото дня у NASA
«Зрізати шлях» до Венери: JUICE готується до історичного подвійного прольоту Місяця та Землі