Головна Новини Завершено збирання другого службового модуля корабля Orion

Завершено збирання другого службового модуля корабля Orion

Новини

Компанія Airbus Defence and Space повідомила про завершення збирання другого примірника службового модуля космічного корабля Orion. Уже найближчим часом він буде переправлений у Космічний центр ім. Кеннеді. Там його інтегрують з капсулою екіпажу й чотирма 19-метровими сонячними батареями.

Збирання другого службового модуля Orion. Джерело: Airbus Defence and Space

Службовий модуль Orion створений на базі безпілотного корабля ATV, який здійснював постачання МКС. Він містить необхідний запас повітря та води для екіпажу, акумуляторні батареї, а також сонячні панелі, призначені для генерації електроенергії. Основою його силової установки є двигун AJ10-190, що використовувався в системі орбітального маневрування кораблів Space Shuttle. Також на модулі встановлені 8 допоміжних двигунів Aerojet R-4D-11 і 24 двигуни системи орієнтації.

Нещодавно зібраний модуль буде задіяний у місії Artemis II. В її рамках чотири астронавти виконають обліт Місяця з подальшим поверненням на Землю. Наразі реалізація місії запланована на осінь 2023 року. Втім, з огляду на тривалі затримки з підготовкою ракети SLS, імовірно, вона буде перенесена на пізніший термін.

За матеріалами: https://www.airbus.com

Поделиться