Європейський експерт розкаже про космічне сміття

У п’ятницю 15 грудня українці матимуть унікальну можливість послухати думку справжнього експерта про проблему космічного сміття. Тім Флорер багато років працює над цією проблемою в Європейському космічному агентстві. А журнал The Universe Space Tech разом з ГО «Асоціація Ноосфера» дає можливість поставити йому питання онлайн.

Про космічне сміття

Навколо Землі орбітами кружляє величезна кількість об’єктів, які ніким не керуються. Усі вони отримали назву космічного сміття. 15 грудня українці зможуть дізнатися думку справжнього експерта у цій галузі.

Тім Флорер працює в Європейському космічному агентстві головою управління, яке займається усім комплексом проблем, пов’язаних із космічним сміттям. Зустріч відбудеться в онлайн-форматі за підтримки журналу The Universe Space Tech та ГО «Асоціація Ноосфера».

Лекція розрахована на нефахівців, тож цікаво буде всім. Крім того, всі охочі матимуть змогу поставити питання лектору. Трансляція розпочнеться о 16:00 на каналі The Universe Space Tech у Youtube. Доступ за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=EMY-4QQss1M

Чому ця проблема така важлива

На перший погляд, може здатися, що проблема космічного сміття — це щось дуже далеке від України, яка відбиває атаку росії. Однак насправді вона актуальна для майже всіх людей на Землі. Адже, зрештою, всі ми користуємося супутниками. Для військових зв’язок та знімки, які забезпечують апарати на орбіті, життєво важливі.

А космічне сміття — це те, що всю цю систему може в один момент знищити. Достатньо лише одному великому шматку металу врізатися в супутник — і він не просто вийде з ладу, а й сам перетвориться на джерело небезпеки та може спричинити каскад катастрофічних подій, відомих як «синдром Кесслера». Як з усім цим жити, розкажуть на лекції. Приєднуйтеся!

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine