Випадкова астронавтка та повернення «Футурами»: головні космічні прем’єри липня

Липень 2024 року вже не за горами — а разом із ним і релізи нових фільмів і серіалів. Редакція Universe Space Tech розповідає про найцікавіші космічні прем’єри місяця.

Космічний кадет (Space Cadet)

Про що фільм?

Рекс, тусовщиця з Флориди, виявляється єдиною надією космічної програми NASA після того, як завдяки щасливому випадку вона потрапляє в тренувальну програму разом з іншими кандидатами, які, можливо, мають краще резюме, але не мають її розуму, серця і кмітливості.

Чим він може бути цікавий

Зазвичай фільми космічної тематики мають доволі серйозні сюжети. «Космічний кадет» — кіно зовсім іншої категорії. За задумом творців, у них мала вийти легка комедія, орієнтована на молодіжну аудиторію. Ще одним плюсом картини є наявність чарівної Емми Робертс у головній ролі.

Кадр із фільму «Космічний кадет»

Наскільки виправдаються їхні очікування, ми дізнаємося зовсім скоро. «Космічний кадет» вийде на стримінгу Amazone Prime 4 липня.

«Покажи мені Місяць» (Fly Me to the Moon)

Про що фільм?

В умовах космічних перегонів між СРСР і США, NASA наймає маркетологів, які повинні «продати» публіці висадку на Місяць, а також придумати альтернативний план, якщо місія Apollo 11 провалиться. Фахівці пропонують зняти фейковий ролик із висадкою американських астронавтів на Місяць.

Чим він може бути цікавий

Місячні перегони та пов’язані з ними теорії змови стали фундаментом для безлічі різних творів. Автори «Покажи мені Місяць» теж використали їх як джерело натхнення, щоправда, дещо в несподіваному сенсі. Адже фільм насамперед є романтичною комедією.

Кадр з фільму «Покажи мені Місяць»

У центрі сюжету «Покажи мені Місяць» стосунки між співробітником NASA у виконанні Ченнінга Тейтума та маркетологинею, чию роль зіграла Скарлетт Йоганссон. Між ними виникає іскра, проте через свою роботу вони швидко стикаються з розбіжностями, які загрожують зруйнувати їхні стосунки.

Наявність цієї самої іскри між Тейтумом і Йоганссон на великому екрані, найімовірніше, і визначить успішність фільму. Обидва є вельми популярними акторами, проте жанр ромкомів останнім часом має не найкращі часи. Чи вдасться «Покажи мені Місяць» переломити цей тренд, стане відомо 12 липня, на яке призначена прем’єра фільму.

«Футурама» (Futurama)

Про що серіал?

Продовження культового мультсеріалу про рознощика піци Фрая, якого випадково заморозили в кріогенній камері і розморозили через тисячу років. У новому сезоні героїчна команда вирушить у нову запаморочливу подорож, до якої входять смертельні ігри на день народження, секрети рідного села роботів Бендерів, ШІ-друзів (і ворогів), а також наступний розділ фатального, заплутаного в часі роману Фрая та Ліли.

Чим він може бути цікавий

Назва «Футурама» давно стала загальною. Серіал, що вийшов ще наприкінці минулого століття, давно має віддану армію шанувальників. Навіть ті, хто не дивився його, напевно потрапляли в мережі на породжені ним різноманітні меми (чого варте хоча б знамените «Замовкни і візьми мої гроші!»).

Кадр із серіалу «Футурама»

За час свого існування «Футурама» двічі закривалася, а потім відроджувалася. Уперше це сталося 2008 року — тоді серіал продовжила мережа ComedyCentral. Своєму новому воскресінню «Футурама» завдячує відеосервісу Hulu. У 2023 році він випустив перші десять епізодів нового сезону серіалу. У липні 2024 року Hulu почне показ наступних 10 серій.

Першу половину нового сезону «Футурами» загалом добре сприйняли критики. А ось що стосується фанатів, думки розділилися. Дехто зазначав, що серіал втратив у новаторстві, а його гумор став куди більш прісним і безпечним. У творців був цілий рік на роботу над помилками. Скоро ми дізнаємося її результат. Показ нових серій «Футурами» розпочнеться 29 липня.

«Залишений» (The Abandon)

Про що фільм?

Поранений американський солдат Майлз Вілліс прокидається після того, як бачить сліпуче біле світло, і виявляє, що він замкнений у таємничому кубі. Ситуація загострюється, коли куб починає мінятися, в ньому відбуваються різкі зміни гравітації й з’являються загадкові написи на стінах.

Чим він може бути цікавий

За характером трейлер «Залишеного» дуже нагадує суміш із таких картин, як «Куб» і «Початковий код». Як і в обох фільмах, головний герой замкнений у дивному місці, в якому незрозуміло як опинився. Можливо, він став жертвою якогось експерименту. А можливо, його викрали інопланетяни, на що вказують зміни в гравітації. У будь-якому випадку, тепер протагоністу потрібно знайти спосіб вибратися на свободу.

Кадр із фільму «Залишений»

Перевага подібних фільмів у тому, що зазвичай вони мають вельми захопливу початкову частину. Творці максимально закручують інтригу, додаючи в сюжет безліч дивних явищ і ставлячи перед глядачами загадку, яку вони потім намагаються вирішити спільно з головним героєм. Але підсумковий результат у таких випадках завжди залежить від того, наскільки цікавою буде відповідь.

Будемо сподіватися, що творцям «Залишеного» вдалося придумати щось дійсно неймовірне для розв’язки картини. Фільм вийде в обмежений прокат 19 липня, а його реліз на відео запланований на 30 липня.