8 січня Лабораторія реактивного руху NASA повідомила про своє закриття. Причиною стали руйнівні пожежі, що спалахнули в околицях Лос-Анджелеса.
На початку січня на пагорбах округу Лос-Анджелес спалахнули численні лісові пожежі. Вони розгорілися через посуху (з 1 жовтня 2024 року в аеропорту Лос-Анджелеса випало лише 0,8 мм опадів, що стало антирекордом) і так звані «вітри Санта-Ана»: регулярне місцеве кліматичне явище, що характеризується поривами вітру, які сягають 160 км/год.
Знімок, зроблений 7 січня 2025 року супутником Sentinel-2, демонструє дим від однієї з пожеж, що спалахнула недалеко від району Пасифік-Палісейдс. До 9 січня вогонь просунувся на захід уздовж Тихоокеанського шосе в бік Малібу і випалив понад 60 квадратних кілометрів, знищивши не менше тисячі будинків.
Увечері 7 січня на північ від центру Лос-Анджелеса спалахнула інша пожежа, що отримала назву Ітон. Вогонь швидко поширився більш ніж на 10 000 акрів, знищивши частину Пасадени та Альтадени.
Через пожежу розташованій в околицях Пасадени Лабораторії реактивного руху NASA (JPL) довелося оголосити про своє закриття для співробітників і відвідувачів. На місці залишилася лише невелика кількість критично важливого персоналу. Усі операції з підтримання зв’язку з космічними місіями було перенесено в резервний центр. Поки що вогонь не перекинувся на сам комплекс будівлі JPL — але судячи з останніх повідомлень, він дуже близько наблизився до них. Також відомо, що багато співробітників NASA, які проживали в Пасадені, залишилися без даху над головою.
Загалом в районі Лос-Анджелеса продовжують вирувати п’ять великих лісових пожеж, а в зоні евакуації проживають 150 тисяч осіб. У їх гасінні беруть участь майже півтори тисячі пожежників, але через штормові вітри стримати поширення вогню поки що не вдається. Сильні пориви вітру також заважають рятувальникам, які не можуть використовувати вертольоти для гасіння пожеж. За даними Національної метеорологічної служби Лос-Анджелеса, пожежонебезпечна ситуація зберігатиметься найближчими днями.