Virgin Galactic відновила продаж квитків на SpaceShipTwo

Компанія Virgin Galactic офіційно відновила продаж квитків на суборбітальні польоти з використанням космоплана SpaceShipTwo. Вартість такої подорожі для приватної особи складе 450 тисяч доларів. Політ із метою виконання наукових досліджень або підготовки як астронавта коштуватиме 600 тисяч.

SpaceShipTwo на зовнішній підвісці літака-носія WhiteKnightTwo. Джерело: Virgin Galactic

Нагадаємо, що в минулому Virgin Galactic уже продавала квитки на суборбітальні рейси. Тоді вартість одного місця становила 250 тисяч доларів. Понад 600 осіб устигли скористатися цією можливістю та внесли авансові платежі. У компанії наразі не уточнили, чи зможуть перші клієнти полетіти на SpaceShipTwo за старою ціною, чи їм доведеться доплачувати різницю.

Компанія також озвучила деякі зі своїх найближчих планів. У вересні SpaceShipTwo має здійснити новий політ. Замовником цієї місії є ВПС Італії. Після цього почнеться модернізація літака-носія WhiteKnightTwo, який використовується для запусків SpaceShipTwo. Це дозволить збільшити частоту місій і скоротити час, необхідний на післяпольотне обслуговування. Зараз WhiteKnightTwo може здійснити приблизно десять польотів, після чого необхідно проводити його детальний огляд і перевірки. У компанії сподіваються довести цей показник до ста польотів.

Космоплан VSS Imagine (SpaceShipThree). Джерело: Virgin Galactic

Водночас Virgin Galactic тестуватиме новий космоплан SpaceShipThree (VSS Imagine). Спочатку випробування будуть проводитися без увімкнення двигуна, потім відбудеться повноцінне тестування з польотом до межі атмосфери. Воно заплановане на другу половину 2022 року. Лише після цього компанія зможе розпочати регулярні туристичні місії.

За матеріалами: https://spacenews.com