Ця анімація демонструє обертання астероїда Бенну (101955 Bennu). Вона була складена астрономом-аматором Романом Ткаченком на основі знімків, зроблених автоматичною станцією OSIRIS-REx.
Екваторіальний діаметр Бенну дорівнює 565 м, полярний — 498 м. Він є найменшим об’єктом Сонячної системи, на постійну орбіту навколо якого вийшов земний посланець. Астероїд також «долучився» до встановлення іншого рекорду. Влітку 2019 року OSIRIS-REx деякий час перебував на орбіті, що проходила на відстані всього 680 м від поверхні Бенну. Це менше висоти хмарочоса Бурдж-Халіфа.
Анімація наочно показує, що поверхня астероїда вкрита великою кількістю каменів. Наразі вчені нарахували понад 200 уламків діаметром 10 м. Ширина найбільшої скельної формації в південній півкулі малого тіла становить 58 м, висота — 21 м. Настільки «негостинний» рельєф призвів до того, що фахівцям місії OSIRIS-REx довелося внести серйозні зміни в порядок проведення процедури з узяття зразка речовини Бенну. Наразі цю операцію заплановано на серпень 2020 року.
Крім того, на анімації можна побачити, що Бенну має т. зв. екваторіальний хребет. Його утворення може бути пов’язане з низькою силою тяжіння та швидким обертанням астероїда, що сприяє накопиченню дрібнозернистих частинок реголіту в районі екватора. Варто зазначити, що екваторіальний хребет не є унікальним атрибутом Бенну. Аналогічна структура була знайдена станцією «Хаябуса-2» на астероїді Рюгу, форма якого має низку схожості з Бенну.