Universe Space Tech запрошує на свою першу подію, яка відбудеться наживо

7 червня у Києві, в «КультМотиві», відбудеться перша подія Universe Space Tech — «Космозліт».

Ця зустріч для тих, кому цікавий космос. І неважливо, ви професійно займаєтесь астрофізикою чи просто захоплюєтесь естетикою далеких галактик. Ми хочемо дати простір для спілкування про щось понадземне, та головне — знайти людей, в яких спільні з вами інтереси.

Програма

  • Космічні лекції та дискусії

Пориньте у захопливий всесвіт знань! Разом ми досліджуватимемо таємниці астрофотографії, розкриватимемо загадки астрономії та дізнаватимемось, як космос проникає в українську культуру.

  • Настільні ігри та легка музика

Між лекціями будуть великі перерви, аби ми всі могли познайомитися та за напоєм пограти в тематичні настільні ігри.

  • Живе мистецтво

Впродовж заходу троє митців малюватимуть Марс, Місяць та Сонце — теми трьох найновіших випусків Universe Space Tech. Учасники події матимуть можливість вплинути на процес: наприклад, обрати колір чи додаткові елементи та отримати скетч-портрет за донат.

  • Благодійний аукціон

Усі кошти з аукціону надійдуть у благодійну організацію Superhumans — сучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни. Учасники події можуть також взяти із собою лот, який бажають розіграти за донат. Також ми перекажемо у Superhumans 20% коштів від продажу квитків.

Наші спікери

Андрій Тандиряк із зустріччю «Світло, небо, кадр: як знімати магію природи»

Фотограф, який досліджує природу, гори та небо в межах власного проєкту tandyryak.expedition. Автор найкращого фото у рубриці Daily Shot від National Geographic 

На цій зустрічі поговоримо про те, як знімати зоряне небо, захопливі світанки та заходи Сонця, і як перетворити погодні умови на свого союзника. 

Ви дізнаєтесь, яке обладнання обрати, як планувати знімкування та які технічні налаштування використовувати для чудових результатів. Лекція буде насичена практичними порадами, особистими історіями та прикладами світлин, що надихають.

Олександр Васянович із лекцією «Якою була астрономія у Київській Русі»

Кандидат історичних наук, автор журналу Universe Space Tech

Запрошуємо на науково-популярну лекцію про те, як наші предки сприймали небесні світила, що вони бачили у зорях і планетах та як космос формував їхній світогляд.

Дар’я Добричева із зустріччю «Що галактики знають про народження Всесвіту і чого ще не знаємо ми»

Астрофізикиня, кандидатка фізико-математичних наук, старша наукова співробітниця Головної астрономічної обсерваторії НАН України, учасниця спільноти Universe Space Tech

Що є головним інструментом астронома? Якими бувають види електромагнітного випромінювання і що вони розповідають нам про далекий космос? Як Едвін Габбл майже сто років тому відкрив, що Всесвіт розширюється, і чому це стало науковою революцією? Поговоримо про те, як спостереження Чумацького Шляху та мільйонів інших галактик допомагають науковцям розкривати таємниці еволюції Всесвіту. Розглянемо розмаїття форм і властивостей галактик, дізнаємося, як сучасні телескопи бачать невидиме і як ці знання змінюють наше розуміння космосу.

Ознайомитись детальніше з програмою та придбати квитки можна на сторінці заходу.

Також доступ до подій можна отримати, підписавшись на нашу спільноту. Підписка також включає друковані журнали та онлайн-заходи.

Новини інших медіа
Астронавт МКС виловив несподівану «здобич» на космічній рибалці
Perseverance на Марсі зробив сенсаційне відкриття в кратері Єзеро
Dawn Aerospace продала свій перший космоплан Aurora
Місячні намистини розкрили таємницю вогняного минулого нашого супутника
Літнє сонцестояння. ТОП фактів, що вас вразять!
Bull’s eye: LRO сфотографував незвичайний місячний кратер
Апарат PUNCH показав розповсюдження коронального викиду Сонячною системою
Вперше в історії: Solar Orbiter зазнімкував південний полюс Сонця
NASA закриває сторінки марсоходів Perseverance, Curiosity та зондів Voyager
Космічний пил із далекої галактики схожий на земний: James Webb знайшов сліди життя поза Землею?