The Moon Gallery Foundation відправить на Місяць художню галерею

Створення галереї на Місяці відбудеться не раніше 2025 року.

The Moon Gallery Foundation планує створити місячний аванпост та постійний музей на єдиному природному супутнику Землі. У межах міжнародної ініціативи 100 творів мистецтва від художників з усього світу будуть розміщені на решітчастій тарілці розміром 10х10х1 см, яка полетить на Місяць до 2025 року. The Moon Gallery має за мету розширити культурний діалог людства за межами Землі.

Галерея вперше опиниться у космосі на низькій навколоземній орбіті під час тестового польоту, який здійснюватиметься у співпраці з Nanoracks, приватним постачальником космічних послуг. Художні роботи планують відправити на МКС на борту ракети NG-17 в межах місії Northrop Grumman Cygnus у лютому 2022 року. Досягнення низької орбіти Землі на шляху до Місяця є першим кроком у поширенні культурного діалогу з космосом.

Під час зворотного польоту Moon Gallery стане частиною технічного корисного навантаження NanoLab, модуля для експериментальних космічних досліджень. Галерея надаватиме різноманітні матеріали та патерни для спостережень і тестів для NanoLab.

Митці Moon Gallery, у свою чергу, отримають можливість дізнатися про те, як їхні твори експонуються у космосі. Результати цих спостережень слугуватимуть міцною основою для наступних місій Moon Gallery та джерелом цінного досвіду для майбутніх космічних художників. Випробувальний політ на МКС спрямований на зміцнення співпраці між секторами мистецтва та космічного простору.

За матеріалами Phys.org.