Starliner: повторне випробування відбудеться не раніше 25 березня

Нове безпілотне випробування космічного корабля CST-100 Starliner (місія Boe-OFT 2) відбудеться не раніше 25 березня. Про це йдеться у спільній заяві NASA і Boeing.

CST-100 Starliner. Джерело: Boeing

Нещодавно співробітники Boeing встановили капсулу екіпажу на новий сервісний модуль корабля Starliner. Монтажні роботи проводилися на території Космічного центру ім. Кеннеді. Зараз інженери завершують внутрішнє обладнання капсули, після чого відбудеться етап випробувань. Компанія також оголосила про завершення повного перегляду всього програмного забезпечення корабля, який підтвердив, що він відповідає технічним умовам проектування. Крім того, було проведено імітацію випробувального польоту.

Нагадаємо, що перший випробувальний політ нового космічного корабля відбувся в грудні 2019 року і супроводжувався низкою проблем, через які апарату не вистачало палива для стикування з МКС. В результаті тривалість місії скоротили з восьми до двох днів. Після завершення 33 обертів навколо Землі CST-100 зійшов з орбіти, а його капсула здійснила успішну посадку на випробувальному майданчику в штаті Нью-Мексико.

В рамках місії Boe-OFT 2 Starliner повинен завершити перервану програму першого польоту. Після виходу на низьку навколоземну орбіту космічний апарат пристикується до МКС, проведе тиждень у складі орбітального комплексу та повернеться на Землю.

За матеріалами: https://starlinerupdates.com