Raytheon придбала британський космічний стартап

Американська компанія Raytheon купила британський стартап Northern Space and Security. Він займається збиранням інформації у космічній сфері, її аналізом та суміжною діяльністю.

Raytheon придбала британський стартап Northern Space and Security

Raytheon купила Northern Space and Security

Американська компанія Raytheon Intelligence & Space 18 липня оголосила про намір придбати Northern Space and Security, або NORSS. Це британський стартап, який спеціалізується на інформації про космічний простір, аналізі супутникових даних, космічному спостереженні та стеженні.

NORSS була заснована 2017 року ветераном Королівських ВПС Ральфом Дінслі. Вона надає технічні послуги з аналізу супутникових даних Космічному агентству Великої Британії та нещодавно виграла контракт із Міністерством оборони цієї країни на створення нової симуляційної системи для розробки та тестування британських військових супутників та їхніх угруповань.

Вартість і умови угоди не розголошуються. Корпорація Raytheon відома як постачальних багатьох послуг у галузі обробки супутникових даних. Зокрема, вона є одним із постачальників метеоданих для військових США.

Сподобався контент? Підписуйся на нашу спільноту і отримуй більше про космос Друковані журнали, події та спілкування у колі космічних ентузіастів Підписатися на спільноту

Угода із взаємною вигодою

Робота з інформацією у космічній сфері становить особливий інтерес для групи стратегічних досліджень Raytheon UK, яка є частиною британського космічного бізнесу компанії. Для NORSS ця угода також є вигідною, адже вони отримують вихід на ринок США.

«Коли злиття компаній остаточно завершиться, це сприятиме розширенню NORSS через доступ до нових ринків, — сказав Дінслі, виконавчий директор NORSS. — Як частина Raytheon Intelligence & Space ми матимемо розширений доступ до міжнародних ринків, постійні інвестиції в дослідження та розробки, а також можливості для співпраці над наступним поколінням космічних технологій».

За словами Джеффа Льюїса, виконавчого директора Raytheon UK, ця угода покращить можливості Сполученого Королівства у галузі отримання та аналізу супутникових даних про ситуацію на Землі та в космосі.

За матеріалами Spacenews.com

Только самые интересные новости и факты в нашем Telegram-канале!

Присоединяйтесь: https://t.me/ustmagazine

Новини інших медіа
Чорні діри постійно поглинають одна одну для виживання
Прихована загроза у космосі: як виявити супутник із ядерною зброєю
Космічні самітники виявились попередниками зоряних систем
Нейтрино можуть народжуватися всередині загадкових червоних точок
Ядерну батарею для супутників вперше випробовують у космосі
В архівах TESS вперше виявили планету методом мікролінзування
Космічний апарат NASA New Horizons успішно вийшов із найдовшої гібернації та перебуває у справному стані
Вибухи феєрверків на День незалежності у США помітили з борту МКС
Відставка після тріумфу Artemis II: Джеремі Гансен залишає загін астронавтів
Найбільша пара чорних дір утворила гігантську порожнечу