Плоскоземельник здійснив політ на паровій ракеті

Американський інженер-самоучка Майкл Г’юз (Mike Hughes) запустив саморобну ракету на паровому двигуні для того, щоб з’ясувати, яку форму має Земля. Політ відбувся 24 березня. Ракета досягла висоти 571 м і приземлилася на парашутах. Посадка виявилася досить жорсткою. Після неї інженер заявив, що, крім болю в спині, загалом почувається нормально.

Основним джерелом заробітку Г’юза є водіння лімузина. В останні роки він захопився конструюванням саморобних ракет, які працюють на паровому двигуні. На початку 2014 року він здійснив перший пуск такої ракети, пролетівши на ній 419 м.

Майкл Г’юз на тлі своєї ракети. Джерело: Mark Wilson @CrustySeaDog

Потім Г’юз спробував зібрати за допомогою краудфандингу кошти на нову ракету, але не надто в цьому досяг успіху. Тоді він заявив, ніби вірить у те, що Земля є пласкою, і почав нову кампанію зі збору коштів. Інженер пообіцяв використати політ для розкриття змови з приводу форми нашої планети і наніс на свою ракету символіку Товариства пласкої Землі. У результаті цих дій йому вдалося зібрати близько восьми тисяч доларів.

Пускова установка Г’юза являє собою модифікований «будинок на колесах», у задній частині якого встановлена спрямовувальна конструкція для пуску ракети. Сама ракета має довжину в кілька метрів і працює завдяки паровому двигуну, що видає пару під тиском близько 23 атмосфер. Яких висновків щодо форми Землі дійшов Г’юз після недавнього польоту, поки що не повідомляється.

За матеріалами https://nplus1.ru/news/2018/03/26/so-flat