Названо імена всіх учасників місії Inspiration4

Мільярдер Джаред Айзекман (Jared Isaacman) повідомив імена двох останніх учасників місії Inspiration4. Компанію йому та медпрацівниці Гейлі Арсено (Hayley Arceneaux) складуть 51-річна Заян Проктор (Sian Proctor) і 41-річний Крістофер Семброскі (Christopher Sembroski).

Учасники місії Inspiration4. Джерело: SpaceX

Заян Проктор є фахівцем з геології та комунікацій, а також популяризатором науки. Вона отримала місце на борту завдяки перемозі в конкурсі, організованому для користувачів платформи Shift4 Payments.

Крістофер Семброскі — колишній льотчик ВПС США, який зараз працює аерокосмічним інженером у компанії Lockheed Martin. Він опинився серед учасників польоту завдяки другу, ім’я якого поки що не розкривається. Друг зробив пожертву на користь госпіталю святого Юди, і його ім’я було обрано в результаті лотереї. Однак з якихось причин він не захотів летіти в космос і поступився своїм місцем Крістоферу.

Модифікація Crew Dragon для туристичних польотів. Джерело: SpaceX

Також було оголошено деякі деталі майбутнього польоту. Старт очікується не раніше 15 вересня. Загальна тривалість місії становитиме три дні. Космічний корабель буде виведено на 540-кілометрову орбіту з нахилом 51,6° (для порівняння: висота орбіти МКС становить 400 км). Попереднього разу люди віддалялися від Землі на таку відстань у 2009 році, під час останньої місії з обслуговування телескопа Hubble. Для польоту буде залучена капсула під назвою Resilience, яка наразі пристикована до МКС у межах місії Crew-1.

За матеріалами https://spaceflightnow.com