Millennium Space Systems представили супутник, який був повністю виготовлений методом 3D-друку з металу. В майбутньому він здійснить випробувальний політ у космос. Після цього його конструкція стане доступною для використання з комерційною метою.
Millennium Space Systems надрукували супутник
Компанія Millennium Space Systems планує вивести на орбіту надруковану на 3D-принтері конструкцію. У разі успіху її будуть використовувати для створення супутників нового покоління. Директор компанії Джейсон Кім заявив, що нова платформа розміром з холодильник і вже пройшла усі стендові тестування.
Найважливішими з них були випробування здатності витримувати вібрацію та навантаження при старті. У 2018 році компанія вже запустила супутник Pathfinder, деякі частини якого були надруковані на 3D-принтері. Тепер настала черга створення структури, яка буде надрукована з металу.
Кім заявив, що у космос конструкція вирушить найближчим часом. Однак вона не буде використовуватися як дієвий супутник. Основною метою першого запуску стане перевірка її надійності. У разі успіху компанія обіцяє, що зможе створювати основу для комерційного супутника за 100 годин. Це набагато швидше, ніж 6 місяців, які необхідні для виконання цього завдання зараз.
Перспективи компанії
У 2018 році Millennium Space Systems купила Boieng. Однак авіакосмічний гігант не став розчиняти компанію у собі, а залишив майже незалежною. Зрештою, сам господар переважно займається великими кораблями та супутниками. А фахівці з 3D-друку зосередилися на апаратах вагою до 1500 кг.
Основним замовником Millennium Space Systems є уряд США. Агенція космічного розвитку хоче створити чергове національне угрупування зі 126 супутників. Перші з них мають бути виведені на орбіту 2024 року. І цілком можливо, що вони будуть виготовлені за технологією 3D-друку.
За матеріалами Spacenews.com
Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!
Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine