Марс кличе! Робіть передзамовлення нового журналу Universe Space Tech зі знижкою

Ми розпочинаємо передпродаж нового випуску журналу Universe Space Tech, присвяченого Марсу. Вас чекає захоплива подорож на Червону планету, наповнена ексклюзивними інтерв’ю, науковими дослідженнями та навіть кулінарними експериментами.

«Марс завжди був однією з найпопулярніших тем серед наших читачів», — розповідає Іван Глаз, Head of Digital Universe Space Tech. «Ми вирішили створити особливий випуск, який не лише розкриє таємниці цієї планети, але й покаже внесок України у її дослідження».

Випускова редакторка Анастасія Бернацька обіцяє читачам захопливе розслідування про можливість життя на Марсі, перспективи його тераформування та навіть путівник марсіанськими пейзажами України.

«Крім того, ми чітко вирішили, що важливо враховувати контекст реалій сьогодення в Україні. Тому ми також заглибились у питання космічної безпеки, аналізуючи ризики ядерної зброї та космічного озброєння».

Серед головних тем випуску:

  • Ексклюзивне інтерв’ю з українцем Сергієм Якимовим, який очолює Марсіанську дослідницьку станцію у США.
  • Розповідь науковця-марсолога Анатолія Відьмаченка про те, які рослини можна вирощувати на Марсі.
  • Неземні рецепти від шеф-кухаря Євгена Клопотенка на основі марсіанських рослин.
  • Інтерв’ю з керівником українського відділення Mars Society Сергієм Даниленком про українських марсіан.

Але це ще не все! Ми оновили свою онлайн-крамницю, зробивши процес придбання журналу ще простішим та зручнішим.

Не пропустіть свій шанс першими зануритися у світ марсіанських загадок та відкриттів! Передзамовлення вже відкрито ось тут, а всі, хто скористається цією можливістю, отримають журнал зі знижкою 25%.