Китай розробляє місію щодо відправлення пари космічних апаратів для дослідження далеких куточків Сонячної системи. Основне завдання полягає у вивченні геліосфери й сонячного вітру, а саме — його взаємодії з міжзоряним середовищем.
Зараз китайські вчені складають план польоту. Зонди мають досягти відстані 100 а.о. від Землі до 2049 року, коли КНР святкуватиме своє сторіччя.

Дата запуску апаратів наразі невідома, але у представленій раніше доповіді зазначався 2024 рік. Перший зонд виконає проліт Юпітеру в 2029-му, після чого попрямує до «носа» геліосфери. Вважається, що в цьому напрямку межа між нею і міжзоряним простором проходить ближче до центра Сонячної системи, ніж в інших регіонах геліосфери.
Другий зонд зробить проліт Юпітеру в 2033 році, а в 2038-му відвідає Нептун. Відомо, що китайські фахівці планують забезпечити апарат невеликим віддільним модулем для вивчення атмосфери крижаного гіганта. Після прольоту найдальшої планети зонд попрямує до «хвоста» геліосфери.

У разі реалізації місій два китайських геліосферних зонди стануть шостим і сьомим космічними апаратами, які наберуть достатню швидкість, щоб назавжди залишити Сонячну систему. Отже, вони складуть компанію знаменитим американським «міжзоряним мандрівникам» Pioneer 10, Pioneer 11, Voyager 1, Voyager 2, а також New Horizons.