Компанія EOSDA надає українським фермерам безкоштовний доступ до супутникової інформації

Українські фермери отримали безоплатний доступ до платформи EOSDA Crop Monitoring. Завдяки їй вони можуть дізнатися дані аналітики щодо стану їхніх полів, отримані на основі супутникових зображень. Таку можливість їм надала компанія EOS Data Analytics.

EOSDA збирається допомогти українським фермерам
EOSDA збирається допомогти українським фермерам. Джерело: eos.com

Допомога українським фермерам від EOS Data Analytics

Компанія EOS Data Analytics, яка є одним із лідерів супутникового агромоніторингу не лише в Україні, а й у світі, вирішила допомогти вітчизняним фермерам. Вона відома своїм вмінням видобувати з даних, отриманих апаратами на орбіті, корисну інформацію для землеробів.

Останнім часом EOS Data Analytics активно використовує штучний інтелект і створила платформу для забезпечення своїх клієнтів усією важливою аналітичною інформацією EOSDA Crop Monitoring. Саме до неї українським фермерам і надають доступ на безоплатній основі.

У EOS Data Analytics хочуть підтримати вітчизняний агробізнес та надати йому ефективні інструменти для управління полями. Доступ буде надаватися на площу до 500 га на період 3 місяців з моменту активації.

Що таке EOSDA Crop Monitoring

Для того, аби отримати доступ до аналітичної інформації щодо цікавих їм земельних ділянок, українські фермери та агробізнесмени мають подати до EOS Data Analytics заявку. Якщо їм потрібно моніторити більшу територію, ніж вказаний ліміт у 500 га, то вони можуть це вказати прямо у формі. Такі заявки менеджери компанії розглядатимуть окремо.

EOSDA Crop Monitoring — це платформа, інструментарій якої дозволяє стежити за станом посівів, чітко визначати етапи розвитку рослин та виділяти найдрібніші зміни. Доступні в системі карти рослинності та продуктивності з використанням індексів вегетації допомагають виявити такі фактори, як наявність шкідників, бур’яну, нестачу води тощо.

На основі цих даних можна скласти рішення для запобігання чи подолання цих проблем. Алгоритмічний аналіз ризику хвороб дає можливість фермерам передбачити певні хвороби рослин та вжити своєчасних заходів задля збереження врожаю.

Функція погоди, що охоплює як історичні дані, так і 14-денні прогнози, дозволяє краще планувати польові роботи. Скаутинг допомагає власникам відряджати скаутів, які перевіряють дані на місці та додають інформацію у додаток, до певних точок на полі, заощаджуючи час та кошти сільських господарств.

Усі ці дані будуть корисні українським фермерам протягом посівної. Вони допоможуть уникнути можливих неприємностей із врожаєм не тільки у 2024-му, але й у наступних роках.

За матеріалами eos.com

Тільки найцікавіші новини та факти в нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine