Грошовий приз і стажування у космічній компанії: українських студентів запрошують долучитись до Noosphere Space Games

Триває реєстрація на треті всеукраїнські змагання з віртуального ракетомоделювання Noosphere Space Games. Призовий фонд складає 1500 доларів і буде розділений між п’ятьма переможцями.

Понад 1300 учасників майже з усієї України спробували віртуальне ракетомоделювання в Kerbal Space Program у межах двох торішніх змагань. Цього разу участь можуть взяти всі охочі віком до 24 років включно, мінімального віку немає.

Данило Кірієнко, учасник Noosphere Space Games. Middle Edition

Реєстрація відкрита до 15 лютого за посиланням. Не стане на заваді й вік потенційних учасників. Організатори зазначають: якщо школярі матимуть достатній досвід і бажання змагатися, вони можуть долучитися до турніру.

У тих, хто не знайомий з Kerbal Space Program, буде можливість приєднатися до окремого заліку зі спрощеною місією й приємними подарунками.

Анна і Катерина Рудницькі, учасниці змагань Noosphere Space Games. Junior Edition

Завдання учасників Noosphere Space Games сконструювати ракету, яка має доправити космічний ровер на віртуальну планету Дюна (аналог Марса). Ровер має здійснити рух заданим маршрутом поверхнею планети та встановити прапор, після чого повернутися на планету Кербін (аналог Землі). Роботу над своїми проєктами, як і в попередніх турнірах, юні інженери вестимуть у грі-симуляторі Kerbal Space Program. Цей симулятор відтворює умови реального космосу: від аеродинаміки до орбітальної фізики. Крім того, у Kerbal Space Program є великий каталог деталей та приладів, який допоможе учасникам будувати свої апарати. Статті про цю гру є навіть на сайтах NASA й ESA.

Студентам старших курсів технічних факультетів, які долучаться до змагань, організатори обіцяють додатковий бонус. Це окремий залік від компанії Flight Control Propulsion, переможець якого отримає фірмовий мерч, а кілька лідерів можливість пройти інтернатуру в компанії.

Владислав Таран, керівник сектору у відділі загального складання Flight Control Propulsion:

Віртуальне ракетомоделювання використовує схожі принципи та поняття, які застосовуються і в реальному житті. Тому досвід, здобутий під час Noosphere Space Games, точно знадобиться під час проходження інтернатури, а потім, можливо, і в роботі.

Владислав Таран, керівник сектору у відділі загального складання Flight Control Propulsion

Довідка

Noosphere Space Games одна з ініціатив ГО «Асоціація Ноосфера», які організація втілює за підтримки мецената і бізнесмена Макса Полякова. Їхня мета полягає у популяризації науки та технологій в Україні, створенні умов для розвитку STEM-освіти, і, як результат, сприянні становленню українського технологічно-космічного кластера.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine