«Берешіт-2» нестиме два посадкових апарати

Ізраїльська некомерційна організація SpaceIL оголосила про початок робіт зі створення апарата «Берешіт-2». Відповідна заява була зроблена на 72-му Міжнародному конгресі астронавтики, що відбувся в ОАЕ.

Сподобався контент? Підписуйся на нашу спільноту і отримуй більше про космос Друковані журнали, події та спілкування у колі космічних ентузіастів Підписатися на спільноту

Апарат «Берешіт». Джерело: SpaceIL

Як і перший «Берешіт», новий апарат розроблятиме концерн IAI (Israel Aerospace Industries). Однак його конструкція відрізнятиметься від попередника. Якщо перший являв собою єдиний посадковий зонд, то «Берешіт-2» складатиметься з орбітера та двох невеликих посадкових модулів. Передбачається, що основний апарат працюватиме на селеноцентричній орбіті кілька років. Щодо модулів, то вони мають висадитися в різних регіонах Місяця та провести низку наукових досліджень.

За оцінками SpaceIL, створення «Берешіт-2» триватиме три роки. Апарат планують запустити у 2024 році на комерційній ракеті.

Нагадаємо, що 585-кілограмовий зонд «Берешіт» стартував у лютому 2019 року. Він став першим в історії приватним апаратом, що вирушив у подорож до іншого небесного тіла й успішно вийшов на орбіту навколо нього. На жаль, спроба посадки на Місяць у квітні 2019 року завершилася невдачею через збій у роботі інерційного датчика. Головний двигун зонда передчасно вимкнувся, і в результаті він упав у районі Моря Ясності.

За матеріалами https://spacenews.com

Новини інших медіа
Основні елементи біохімічних процесів могли утворитися прямо у космосі
Стартап United Spaceports пропонує кожному персональний супутник із криптогаманцем
Мільярд років після Великого вибуху: знайдена найстаріша спіральна галактика у Всесвіті
Приречена на смерть: астрономи виявили екзопланету, що випаровується
Розпочалася підготовка до полювання на міжзоряні об’єкти з інших світів
Де на Марсі може ховатися життя?
Крихітна галактика виявилась величезним феноменом раннього Всесвіту
Розміри Великої Стіни Геркулеса руйнують космологічний принцип
Сенсаційна знахідка Curiosity розкриває таємницю зниклої атмосфери Марса
Зелена комета C/2025 F2 SWAN могла не пережити наближення до Сонця