Albedo отримав ліцензію на продаж 10-сантиметрових супутникових зображень

Albedo планує керувати групою супутників на низькій навколоземній орбіті, щоб отримувати зображення з роздільною здатністю 10 см на піксель.

Стартап Albedo отримав ліцензію Національного управління океанічних і атмосферних досліджень на продаж комерційних оптичних зображень з роздільною здатністю 10 см на піксель.

Джерело: Planet Labs Inc

Зображення допоможуть місцевим органам влади покращити міське планування, поліпшити видимість висоти рослинного пологу для проєктів з компенсації викиду вуглецю, а також дозволять отримати точні виміри даху для страхових і «сонячних» компаній.

«Ми на крок ближче до того, щоб втілити цю місію в реальність, отримувати 10-сантиметрові зображення з космосу та робити ці дані доступними, прозорими та легкими для придбання», — повідомив виданню SpaceNews Тофер Хаддад, співзасновник і генеральний директор Albedo.

Стартап Albedo, що базується в Остіні та Денвері у США, планує керувати парком супутників, щоб отримувати електрооптичні зображення з 10-сантиметровою роздільною здатністю та теплові зображення з роздільною здатністю у чотири метри. Наразі роздільної здатності у 10 см на піксель немає у жодних комерційних супутникових зображень.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!
Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine