Аерокосмічний стартап розпочав виробництво протитанкових їжаків для захисту України

Шотландсько-український аерокосмічний стартап Skyrora, штаб-квартира якого розташована в Единбурзі, розпочав виробництво протитанкових загороджень. Вони будуть використовуватись для захисту України від російської агресії.

Skyrora створена уродженцем України Володимиром Левикіним. Компанія має офіс у Дніпрі, де працює 80 осіб. З початком російського вторгнення деякі з них вступили до лав ЗСУ, тоді як інші почали допомагати зводити міські захисні споруди. У майстернях, де раніше збиралися компоненти ракет, тепер виготовляються протитанкові їжаки.

Сам Левикін звернувся до західних країн, закликавши їх докласти більше зусиль зі стримування російського вторгнення. Також він додав, що те, що відбувається, — це не просто війна Росії з Україною, а глобальна битва світла та пітьми.

Skyrora була заснована 2017 року. Її основною метою є створення малих носіїв. За час діяльності компанія провела низку суборбітальних тестів, а також досягла домовленості про здійснення запусків з території космопорту Саксаворд, розташованому на острові Анст у північній частині Шетландського архіпелагу.

За матеріалами https://www.edinburghnews.scotsman.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine